4-mart sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
478 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 30,6 mlrd so'm bo'lgan 315 ta lot 42,8 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 20 ta
• boshlang'ich narxi 17,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 19,5 mlrd so‘m
Sirdaryo viloyati Mirzaobod tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 963,9 mln so‘m bo‘lgan Davlat mulk obyektlaridan samarali foydalanish markazi viloyat boshqarmasi balansidagi sobiq ma'muriy va yordamchi bino-inshootlar 1 mlrd so'mga sotildi.
• soni 67 ta
• boshlang'ich narxi 532 mln so‘m
• sotilgan narxi 3,7 mlrd so‘m
Buxoro viloyati Buxoro shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 85,3 mln so‘m bo‘lgan Axborot va ommaviy kommunikatsiyalar agentligi viloyat boshqarmasi balansidagi bino yer to'lasi 213,1 mln so'mga ijaraga berildi.
• soni 56 ta
• sotilgan narxi 5,3 mlrd so‘m
• yer maydoni 7,6 ga
Namangan viloyati Kosonsoy tumanidan boshlang'ich narxi 17,5 mln so‘m bo‘lgan ko'p qavatli turar-joy binolari va majmualari qurish uchun 6 sotix yеr uchastkasi 652,4 mln so‘mga sotildi.
Sud va boshqa organlar ijro hujjatlari bo'yicha:
• boshlang'ich narxi 9,5 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 11,3 mlrd so‘m
Toshkent shahar Uchtepa tumanidan boshlang'ich narxi 5,1 mlrd so'm bo'lgan noturar-joy bino-inshoatlari 5,2 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 69 ta
• boshlang'ich narxi 32 mln so‘m
• sotilgan narxi 517 mln so‘m
Toshkent viloyati Chirchiq shahridan boshlang'ich narxi 1,8 mln so'm bo'lgan ko'chma savdo joyi 27,8 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 4 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 478 лота. Также было реализовано 315 объекта со стартовой ценой 30,6 млрд сумов за 42,8 млрд сумов.
• стартовая цена 17,2 млрд сум
• Бывшие административные и вспомогательные здания и сооружения, принадлежащие Центру по эффективному использованию пустующих государственных объектов, расположенные в Мирзаободском районе Сырдарьинской области, со стартовой ценой 963,9 млн сумов продано за 1 млрд сумов.
• стартовая цена 532 млн сум
• Подвальное помещение, принадлежащее Агентству информации и массовых коммуникаций, расположенное в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 85,3 млн сумов сдано в аренду за 213,1 млн сумов.
• площадь земельного участка 7,6 га
• Земельный участок, расположенный в Косонсойском районе Наманганской области, площадью 6 соток, со стартовой ценой 17,5 млн ​​сумов продан за 652,4 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• цена продажи 11,3 млрд сум
• стартовая цена 32 млн сум
• цена продажи 517 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в городе Чирчик Ташкентской области, со стартовой ценой 1,8 млн ​​сумов продана за 27,8 млн сумов.