31-avgust sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijalari
233 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 156,5 mlrd so'm bo'lgan 280 ta lot 185,7 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 21 ta
• boshlang‘ich narxi 145,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 167,9 mlrd so‘m
• G'uzor tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 2,4 mlrd so‘m bo‘lgan Bo'sh turgan obyektlardan samarali foydalanishni tashkil etish markazi Qashqadaryo viloyat hududiy boshqarmasi balansidagi 4-avtosaroy ma'muriy bino 2,5 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 43 ta
• boshlang‘ich narxi 989,5 mln so‘m
• sotilgan narxi 6,5 mlrd so‘m
• Toshkent shahri Mirzo Ulug‘bek tumanida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 381,4 mln so‘m bo‘lgan Avtomobil yo‘llari qo‘mitasi Ma‘muriy binosidan foydalanish Direksiyasi balansidagi bino qismi 419,5 mln so‘mga ijaraga berildi.
• boshlang'ich narxi 95,6 mln so‘m
• sotilgan narxi 106,6 mln so‘m
• yer maydoni 1,5 ga
• Tuproqqal'a tumanidan boshlang'ich narxi 39,5 mln so‘m bo‘lgan qishloq xo‘jaligi mahsulotlarini qayta ishlash obyektlari qurish uchun 1 gektar yеr uchastkasi 43,4 mln so‘mga sotildi.
• soni 95 ta
• boshlang'ich narxi 17,6 mln so‘m
• sotilgan narxi 122,9 mln so‘m
• Buxoro tumanidan boshlang'ich narxi 1,1 mln so‘m bo‘lgan ko'chma savdo joyi 1,6 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 31 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 233 лота. Также было реализовано 280 объекта со стартовой ценой 156,5 млрд сумов за 185,7 млрд сумов.
• стартовая цена 145,9 млрд сум
• цена продажи 167,9 млрд сум
• Административное здание 4-автостоянки, расположенное в Гузарском районе, принадлежащее территориальному управлению Кашкадарьинской области Центра по организации эффективного использования пустующих объектов, со стартовой ценой 2,4 млрд сумов продано за 2,5 млрд сумов.
• стартовая цена 989,5 млн сум
• Часть здания, принадлежащая дирекции по использованию административного здания Комитета по автомобильным дорогам, с первоначальной годовой арендной ставкой 381,4 млн ​​сумов в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, сдана в аренду за 419,5 млн сумов.
• стартовая цена 95,6 млн сум
• цена продажи 106,6 млн сум
• Земельный участок, расположенный в Тупроккалинском районе, площадью 1 гектар, со стартовой ценой 39,5 млн ​​сумов продан за 43,4 млн сумов под строительство объектов переработки сельскохозяйственных продуктов.
• стартовая цена 17,6 млн сум
• цена продажи 122,9 млн сум
• Мобильная торговая точка в Бухарском районе со стартовой ценой 1,1 млн сумов продана за 1,6 млн сумов.