9 январь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
2 295 та мулк савдога чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 26,1 млрд сўмлик 809 та мулк 43,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 11,9 млрд сўм
• сотилган нархи 18,1 млрд сўм
• ”Наманган агрокимёҳимоя” АЖга қарашли бошланғич нархи 832 млн сўм бўлган Учқўрғон Қўғай 3-сонли шохобча 874 млн сўмга сотилди.
• Ангрен шаҳар ҳокимлиги балансидаги бошланғич нархи 362 млн сўм бўлган ярим ертўла биноси учун 470,5 млн сўм таклиф берилди.
• сони 78 та
• бошланғич нархи 727 млн сўм
• сотилган нархи 4,2 млрд сўм
• Нукус шаҳридаги йиллик ижара ставкаси 6,3 млн сўм бўлган Бердақ номидаги Қорақалпоқ давлат университетининг бўш турган ошхонаси 391,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 171 та
• бошланғич нархи 1,5 млрд сўм
• сотилган нархи 5,4 млрд сўм
• ер майдони 7,06 га
• Самарқанд вилоятидаги нархи 10 млн сўм бўлган 0,20 гектар оромгоҳ, мотел, туризм комплекслари қуриш учун ер участкаси 351,9 млн сўмга ижара ҳуқуқида сотилди.
• Қарши туманидан нархи 8,3 млн сўм бўлган кўп қаватли уй-жой қуриш учун 9 сотих ер участкаси 211,4 млн сўмга ижара ҳуқуқида сотилди.

На продажу было выставлено 2 295 объектов. Также было реализовано 809 объекта cо стартовой ценой 26,1 млрд сумов за 43,6 млрд сумов.
• Здание №3 Учкурган Когай, принадлежащее АО «Наманган Агрокимёхимоя», со стартовой ценой 832 млн сумов был продан за 874 млн сумов.
• Предложено 470,5 млн сумов за полуподвальное здание на балансе Ангренского городского хокимията со стартовой ценой 362 млн сумов.
• стартовая цена 727 млн сумов
• цена продажи 4,2 млрд сумов
• Пустующая столовая Каракалпакского государственного университета имени Бердака с годовой арендной ставкой 6,3 млн сумов в Нукусе сдана в аренду за 391,1 млн сумов.
• количество 171
• площадь земельного участка 7,06 га
• В Самаркандской области продан земельный участок площадью 0,20 га со стартовой ценой 10 млн сумов за 351,9 млн сумов под строительство курортно-отельного и туристического комплекса.
• В Каршинском районе продан земельный участок площадью 9 соток со стартовой ценой 8,3 млн сумов за 211,4 млн сумов под строительство многоэтажного жилья.