Бўш турган собиқ автожамланма бино ва иншоотларининг савдо жараёнлари тўғрисида ахборот
Оммавий савдоларга чиқарилган Тошкент шаҳри, Учтепа тумани, Маннон Уйғур кўчаси, 487а-уй манзилида жойлашган собиқ “2512 Автожамланма” ДУКнинг автобаза бино ва иншоотлари бўйича савдо жараёнининг биринчи босқичи якунланиб, Давлат активларини хусусийлаштириш ва хусусийлаштириш жараёнларини мувофиқлаштириш давлат комиссиясининг тегишли қарори билан мазкур давлат активи бўйича савдо жараёнларининг иккинчи босқичига ўтган талабгорлар рўйхати тасдиқланди.
Ушбу давлат активи бўйича савдо жараёнларининг мазкур босқичида иштирок этган барча талабгорларга Ишчи орган томонидан индивидуал хабар юборилади.
Давактив агентлиги савдо жараёнларига қатнашган барча талабгорларга миннатдорчилик билдириб, савдо жараёнлариининг иккинчи босқичига ўтган талабгорлардан 2024 йил 14 февраль соат 18:00 га (Тошкент вақти билан) қадар тижорат таклифлари, яъни сотиб олиш нархи, тўлов муддати ва тўлов қобилияти бўйича таклифлар “E-auksion” электрон савдо платформаси орқали қабул қилинишини билдиради.

Information on the sales process for the buildings and structures of the vacant former vehicle depot
The first stage of the sales process for the buildings and structures of the former SUE "2512 Avtojamlanma" located at 487a Mannon Uygur Street, Uchtepinsky district, Tashkent has been completed, and according to the relevant decision of the State Commission on Privatization of State Assets and Coordination of Privatization Processes approved the list of applicants who passed to the second stage of the sales process for this state asset.
The working body will send individual notifications to all applicants who participated in this stage of the sales process for this state asset.
The State Assets Management Agency thanks all applicants who participated in the sales process, and also declares that commercial offers (purchase price, payment terms and solvency) from the applicants who passed to the second stage of the sales process are accepted until 18:00 (Tashkent time) on February 14, 2024 through the electronic trading platform "E-auksion".